Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"IDGAF" kënga e rradhës me shifër 100 milionë klikime

Muzikë  |  20.02.2018 Ora 9:42   
Pasi ka thyer një rekord të ri në Youtube  javën e kaluar me këngën New Rules, këngëtarja nga Kosova me famë botërore Dua lipa, është duke vazhduar sukseset edhe me këngë të tjera.

IDGAF është kënga e rradhës që ka kapur shifren e 100 milionë  shikimeve në Youtube nga këngëtarja shqiptare.

E për këtë rekord të arritur, Dua nuk është prononcuar ende , por janë faqet e fansave të saj ne Instagram që e kanë bërë një gjë të tillë duke përgëzuar dhe uruar suksese të mëtutjeshme.
Kujtojmë që Dua me këngën New Rules ka arritur 1 miliadë shikime.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing