Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Scarlett Johansson shumë e lumtur që Angelina Jolie do të jetë pjesë e Marvel Cinematic Universe

Film  |  22.07.2019 Ora 15:17   
 Të dielën u bë e ditur se Angelina Jolie I është bashkuar Marvel Cinematic Universe dhe se ajo do të jetë pjesë e The Eternals.

E me të dalë lajmi aktorja Scarlett Johansson nuk ka mundur të mbajë vetëm për vete gëzimin e  madh duke thënë se ka ardhë koha që në këtë franchizë të ketë më shumë yje femra.

Ndërsa e pyetur se qka mendon nëse edhe Salma Hayek dhe Rachel Weisz po ashtu Tessa Thompson e Natalie Portman marin rol në atë film, ajo ka thënë se do të ishte diqka e mahnitshme, aq më shumë femra aty,  unë do ta admiroja këtë gjë”- ka thënë aktorja Johansson.

Kështu është vendosur që Angelina Jolie dhe Salma Hayek do të bëhen bashkë me Richard Madden, Kumail Nanjiani dhe Don Lee në The Eternals, I cili do të lansohet për shikuesit në mbarë botën në nëntorin e vitit 2020./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing