Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Quentin Tarantino dhe Uma Thurman mund ta bëjnë edhe Kill Bill 3

Film  |  23.07.2019 Ora 14:34   
Bëhet e ditur se Quentin Tarantino dhe Uma Thurman janë duke e diskutuar që Kill BILL 3 të vijë në jetë.

Tashmë regjisori Quentin ka sjellë edhe filmin e tij të 9-të  me titull “Once Upon A Time In Hollywood” dhe nëse Kill Bill 3 do të realizohet atëherë ky do të jetë filmi I fundit në karierën e regjisorit Tarantino, nëse ai mbetet besnik I fjalëve të veta se pasi të bëjë regjinë e  10 filmave do të pensionohet.

Quentin dhe Uma kishin rolet kryesore në filmin e tij të parë Kill Bill e po ashtu edhe në Volume 2 të këtij filmi të vitit 2004, ndërsa ai I ka thënë MTV-së se kanë diskutuar me Uma-n javën e kaluar që të sjellin edhe pjesën e tretë të tij. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing