Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce u fut me photoshop në fotografinë e përbashkët të aktorëve të “The Lion King”

Film  |  23.07.2019 Ora 14:43   
Kur mbretëresha Bey është e zënë të tjerët patjetër se do të gjejnë pak kohë të bëjnë që punët të ecin.

John Oliver aktori dhe show meni I cili në filmin “The Lion king” ka huazuar zërin për Zazu, ka konfirmuar spekulimet se Beynoce nuk ishte e pranishme në foton e përbashkët të të gjithë aktorëve të filmit “The Lion King”.

“Jo ajo nuk ishte aty, ajo nuk ishte…. mendoj se të tjerët të gjithë ishin” - ka thënë  John, duke bërë të ditur se në foton e përbashkët të kastës Beyonce është futur me ndihmën e photoshopit.

Beyonce në foto është e pozicionuar në qendër të saj, ndërsa në film ka huazuar zërin për Nala-n.

“The Lion King’ aktualisht është duke u shfaqur nëpër të gjitha kinematë në botë, ndërsa ka thyer rekord fitimesh qysh në lansim gjatë vikendit./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing