Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Miley Cyrus nuk do të performojë në MTV VMA

Muzikë  |  26.07.2019 Ora 12:41   
Këngëtarja Miley Cyrus nuk do të performojë në MTV VMA këtë vit pasi ajo u injorua me mosnominim në të gjitha kategoritë. Një fanaccount I fansave të saj I cili ka më shumë se 12 mijë followers në Instagram, ka shkruar se nuk do të shikojnë MTV VMA nëse Miley nuk performon dhe ajo ka kthyer një koment duke thënë “Në asnjë mënyrë”.

Ajo u la jashtë nominimeve pavarësisht këngëve të suksesshme që ajo publikoi si ajo me Mark Ronson “Nothing Breaks Like A Heart” dhe kënga “Mother’s Doughter” që e lansoi në muajin Maj.

Megjithatë nuk janë të pakënaqur I gjithë klani Cyrus me nominimet këtë vit, meqë Lil Nas X është nominuar për 8 cmime për këngën “Old Town Road” në bashkëpunim me babain e Miley-t, Billy Ray Cyrus. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing