Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Arrestohet një fanse e reperit A$AP Rocky, kërcënoi ambasadën Suedeze

Muzikë  |  29.07.2019 Ora 11:13   
Një fanse e cmendur e reperit A$AP Rocky është arrestuar meqë është futur në Ambasadën Suedeze duke filluar që të derdh një lëng nga një shishe dhe kërcënuar në të njejtën kohë se gjithë objektin do ta hedhë në erë.

E gjitha për shkak se ata burgosën idhullin e saj, ndërsa nuk kishte asnjë fjalë dhe tentim me të mirë që do ta bindte fansen e quajtur Rebecca Kanter  që të dilte nga ndërtesa e Ambasadës, ndaj edhe u arrestua.

Që nga java e kaluar 30 vjecari është duke u mbajtur në paraburgim për 29 ditë, për shkak të një zënke që ndodhi m 30 qershor ne Stokholm, ku autoritetet suedeze thanë se ishte I përfshirë vetë reperi. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing