Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Sophie Turner dhe Joe Jonas nuk do të mund të ngrenë akuza për personin që shkeli qenin e tyre me veturë

Film  |  29.07.2019 Ora 12:09   
Javën e kaluar një ndër lajmet e cila u përhap shumë shpejt ishte edhe ajo se qeni Klee Kai Waldo I aktores së njohur nga “Game Of Thrones” Sophie Turner dhe këngëtarit Joe Jonas ishte shkelë nga një veturë dhe nuk jeton më.

Ndër të tjera ata ishin fotografuar nga paparacët me qenin e tyre tjetër  në dorë dhe se Sophie ishte parë duke qarë gjatë gjithë kohës. Ndërsa sipas TMZ  dyshja nuk do të jenë në gjendje të ngrenë akuza kundër fajtorit për vrasjen e qenit të tyre për shkak se ligji nuk e lejon një gjë të tillë.

Për shkak se qeni ligjërish është një pronë dhe nuk është një person, ata munden vetëm të padisin për dëmshpërblim nëse zgjedhin të ndjekin këtë qështje përmes gjykatës. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing