Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Venom 2” do të ketë për regjisorë njërin nga këta emra Andy Serkis, Travis Knight dhe Rupert Wyatt

Film  |  29.07.2019 Ora 12:25   
Njëri nga këta regjisorë  Andy Serkis, Travis Knight dhe Rupert Wyatt do të jetë regjisori I ardhshëm I filmit “Venom”. Sipas Variety njëri nga këta do të zëvendësojë regjisorin Ruben Fleischer I cili bëri regjinë e filmit të parë “Venom” por që ai është I zënë me filmin “Zombieland: Double Tap” deri në vjeshtën e këtij viti.

Sony është duke këmbëngulur që të bëhet zgjedhje sa më e shpejt dhe xhirimet për filmin të nisin  këtë vit. Natyrisht se në rol kryesor do të rikthehet Tom Hardy si gazetari Eddie Brock I infektuar në alien I cili I dha atij super fuqi duke e bërë një anti hero të rezikshëm.

Edhe pse pritshmëritë nuk ishin shumë pozitive, megjithatë “Venom” arriti të gjejë sukses në Box Office. Megjithë pritjes së madhe sipas Sony-t filmi I dytë “Venom” do të lansohet në tetorin e vitit të ardhshëm. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing