Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kit Harington duket në gjendje shumë të mirë shëndetësore pas rehabilitimit

Film  |  30.07.2019 Ora 11:54   
Aktori yll I serialit “Game Of Thrones” Kit Harington, duket të jetë në gjendje shumë të mirë shëndetësore, jashtë në një kafe së bashku me një mik në Londër.

Aktori 32 vjec ishte ulur jashtë Charlotte Street Hotel dha pas të thënave se ai ishte në rehabilitim për stress dhe varësi ndaj alkoolit, në fakt dukej krejt e kundërta, Kit ishte në një gjendje të mrekullueshme.

Sipas personave të afërt me të thuhet se ai ka lënë tashmë rehabilimin në Connecticut dhe është rikthyer në Londër, pranë Rose Leslie gruas së tij prej një viti, si dhe miqve e familjarëve. /radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing