Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin dhe Selena, afër martesës

Muzikë  |  20.02.2018 Ora 9:46   
Justin Bieber dhe Selena Gomez janë rikthyer bashkë, pas disa vitesh dhe lidhja e tyre është bërë më e fortë se që ka qenë më parë.

Sipas mediave të showbizit amerikan, këngëtari kanadez ka mësuar nga gabimet e së shkuarës dhe nuk po tregohet egoist. Ai tani është gati t’I propozoj martesë, duke pritur momentin e duhur për ta bërë këtë.

Arsyeja e këtij moment është  e ëma e Selenes ku ajo ka thënë se nuk duhen të bëhen gjëra të përshpejtuara, pasi si fillim kërkon që Justin të fitojë zemrën  e së ëmës, gjë që për momentin nuk është në rrugë të drejtë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing