Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rihanna promovon linjën e re të të mbrendshmeve Fenty

Muzikë  |  01.08.2019 Ora 11:58   
Rihanna po thuhet se ka ngritë temperaturat edhe më shumë, ajo ka postuar disa foto ku reklamon të mbrendshmet nga linja e saj e re Fenty. Ylli 31 vjec I këngës duket sikur është modele profesionale në fotot që ajo ka postuar.

Në një intervistë të fundit të Rihannas e pyetur se ku inspirohet për koleksionet e saja, ka thënë se ajo është muza e kolesioneve të veta, ndërsa ka thënë se ajo është një tip e cila shumë shpejt di të mërzitet dhe gjërat shumë shpejt I dalin nga qefi.

Së voni revista Forbes e ka shpallë Rihanna-n emri I vërtetë I së cilës është Robyn Rihanna Fenty si femra më e pasur në industrinë e muzikës, me një pasuri prej rreth 600 milionë dollar. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing