Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande ka performuar me Barbara Streisand në Chicago

Muzikë  |  07.08.2019 Ora 10:49   
Këngëtarja e talentuar amerikane Ariana Grande ka bërë një ndalesë surprizë në Chicago.

Fituesja e çmimeve Grammy mori pjesë në koncertin e divas Barbara Streisand duke u ngjitur në skenë me këngëtaren. Dyshja e kënduan hitin e Streisand të vitit 1979 “No More Tears” duke mahnitur publikun që ishin të pranishëm, shkruan RadioPlus.

Pas performancës, Ariana u shpreh se është dridhur dhe ka qajtur nga emocionet që ka kënduar me Barbara Streisand.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing