Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

NF fluturon nga vendi i 74-të në vendin e parë në Billboard Artist 100.

Muzikë  |  08.08.2019 Ora 10:48   
Reperi amerikan NF ka fluturuar nga vendi i 74-të tek vendi i parë në Billboard Artist 100.

Artisti është i pari që ka arritur ti kaloj kaq shumë pozita në vetëm një jave, pasiqë albumi I tij I fundit “The Search” është shitur mbi 130 mijë kopje dhe qëndron në vendin e parë në Billboard 200 Albums Chart, shkruan RadioPlus.

NF është reperi i tretë që ka arritur në vendin e parë pas Post Malone dhe Tyler, The Creator.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing