Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Drake arrin të thyej edhe një tjetër rekord

Muzikë  |  13.08.2019 Ora 10:52   
Për momentin kur Drake po feston pozitën e parë për të nëntën herë në Billboard 200 Albums Chart, ai ka thyer edhe një tjetër rekord.

Reperi kanadez është bërë solisti i parë që regjistron 200 këngë që kanë hyrë në Billboard 100.

Ai e arriti këtë sukses me “Trust Issues”, dhe falenderoi fansat për përkrahje dhe këtë arritje.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing