Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Taylor Swift është ngjitur në pozitën e parë të Billboard 200 Albums Chart me "Lover"

Muzikë  |  03.09.2019 Ora 11:10   
Ashtu edhe si është pritur, Taylor Swift me albumin e saj “Lover” është ngjitur në pozitën e parë të Billboard 200 Albums Chart.

Pak ditë më parë kur me setin e këngëve “Lover” theu rekordin për debutimin më të mirë të vitit, Taylor ka filluar të kryesoj në të gjitha toplistat amerikane, shkruan RadioPlus.

Këngët e albumit mund ti dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing