Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gashi ka marrë lëvdata për këngën "Safety" nga French Montana (Video)

Muzikë  |  03.09.2019 Ora 11:11   
Reperi me prejardhje shqiptare Gashi së fundmi ka publikuar projektin e ri muzikorë me titull ‘Safety’.

Kënga është pritur mjaft mirë nga publiku dhe ka marrë komente pozitive nga artistë e kolegë të ndryshëm duke përfshirë French Montana, shkruan RadioPlus.

Gashi ka publikuar një ‘lavdatë’ që i ka bërë reperi me famë botërore French Montana, duke i thën se ‘Safety’ ishte kënga më e mirë që ka bërë.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing