Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande ka anuluar të gjitha takimet me fansat gjatë turneut të saj botëror Sweetener

Muzikë  |  03.09.2019 Ora 11:17   
Këngëtarja Ariana Grande ka njoftuar se ka anuluar të gjitha takimet për foto apo edhe nënshkrime me fansat e saj gjatë kohës kur do të zhdvillojë më tutje turneun e saj botëror Sweetener.

Këngëtarja 26 vjece e cila do të luaj në Sheffield, Glasgow dhe Birmingham në javët e ardhshme e ka bërë të ditur këtë lajm përmes emailave të cilat u janë përcjellë fansave të saj të cilët kishin paguar për ta takuar atë, me arsyetimin se ajo ka nevojë të akumulojë energji për vete dhe për zërin.

Kjo vjen vetëm 4 ditë pasi Ariana takoi në Antwerp të Belgjikës fansat e saj dhe pastaj kishte probleme shëndetësore, meqë ajo tashmë dihet se vuan nga ankthi dhe depresioni  gjatë shumicës së kohës. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing