Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vitin tjetër do të mbahet tur koncertesh në hologram nga Whitney Houston

Muzikë  |  03.09.2019 Ora 11:16   
Whitney Houston do të rikthehet me një tur koncertesh në verzionin hologram në Britani të Madhe.

Base Entertainment, kompania që ka organizuar hologram koncerte për Buddy Holly dhe Amy Winehouse kanë bërë pubile që vitin tjeter do të ketë tur koncertesh në hologram nga Whitney Houston, shkruan RadioPlus.

Më 5 nëntor do të lansohet poashtu nje këngë post-mortum nga Whitney Houston.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing