Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicki Minaj, Megan Thee Stallion dhe Ty Dolla Sign sjellin me videoklip këngën "Hot Girl Summer" (Video)

Muzikë  |  04.09.2019 Ora 11:35   
Pas disa kohësh kur edhe është lansuar singli “Hot Girl Summer”, Nicki Minaj me Megan Thee Stallion dhe Ty Dolla Sign kanë publikuar këngën me videoklip.

Videoklipi vjen fiks një muaj pas lansimit të këngës ku është pritur mjaftë mirë nga publiku, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni  në platformat muzikore online dhe radioplus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing