Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Angelina Jolie tashmë nënë e fëmijëve në adoleshencë

Film  |  10.09.2019 Ora 11:02   
Fëmija I saj më I madh sapo ka filluar kolegjin dhe aktorja Angelina Jolie ka thënë se është në një situatë ku me fëmijë në adoleshencë është duke e zubuluar veten, anë të së cilës ajo më herët nuk I njihte.

Ylli 44 vjec I filmit e njohur si aktore dhe tashmë regjisore Angelina Jolie është nënë e djalit Maddox 18 vjec, Pax 15, Zahara 14, Shiloh 13 dhe binjakëve Vivienne dhe Knox 11, 3 të adoptuar dhe 3 bioliogjikë nga martesa e saj me Brad Pitt, por që ajo në një intervistë të fundit ka thënë se kur fëmijët vijnë në këtë moshë, prespektiva e nënës ndryshon në total.

“Kur fëmijët janë të vegjël, je më shumë “NËNË”, por kur ata janë në adoleshencë ti kujton veten në atë moshë, jam në një moment qesharak ku po rizbuloj veten” – ka thënë Angelina Jolie për revistën Britaneze HELLO. Ajo gjithashtu ka treguar se merr fëmijët me vete shpesh në shesh xhirime, pasi që në atë mënyrë ata do të shohin anët e tjera të nënës së tyre. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing