Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rihanna dhe Drake do t'i sjellin albumet e tyre në fund të këtij viti

Muzikë  |  10.09.2019 Ora 11:30   
Rihanna dhe Drake raportohet se do të sjellin albumet e tyre për publikun në fund të këtij viti.

Sipas gazetarëve francez, Rihanna albumin e saj të nëntë në karrierë do ta jetësoj në dhjetor duke ia bashkangjitur edhe Drake që do ta publikoj në atë kohë, shkruan RadioPlus.

Gjatë javëve në vazhdim, album do sjellin edhe The Weeknd, Migos dhe Kanye West.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing