Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ladies Night me filmin "Hustlers" në Cineplexx

Film  |  11.09.2019 Ora 9:31   
Kete te enjte Cineplexx do të organizojë eventin Ladies Night me filmin "Hustlers" me aktoren e jashtëzakonshme Jennifer Lopez .

Frymëzuar nga artikulli viral në New York Magazine, Hustlers flet për një grup ish striptistesh, të cilat bashkohen për t’ju bere dëm klientëve të tyre nga Wall Street.

Per te pranishmet ne Ladies Night do te ketë shpërblime si:


2x Microblading në vlerë prej 150€ nga Fjolla Brows
10x Sete të dhuratave nga Yves Rocher
50x Dhurata nga Oliver Weber
2x Ora Just Cavalli nga EMO
5x tretmane me Olaplex si dhe 2x shatira Vogue Hair
3x Gift Cards në vlerë 50€ nga Parfois
10x Dhurata në vlerë prej 40€ nga Oriflame

Mos harroni Ladies Night me filmin "Hustlers" nga ora 19:00 në Cineplexx.
Për oraret e shfaqjes së filmit klikoni këtu :
https://www.cineplexx-ks.eu/Content.Node/ks/events/_items/Hustlers_-_Ladies_Night.sq-KS.php
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing