Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Halsey lanson këngën "Graveyard" (Video)

Muzikë  |  13.09.2019 Ora 11:33   
Këngë të re këtë të premte ka lansuar edhe këngëtarja tjetër amerikane, Halsey.

Ajo me videoklip ka sjellur singlin “Graveyard” që vjen në një stil të veçantë si gjithmonë nga këngëtarja, shkruan RadioPlus.

Këngën mund ta dëgjoni online dhe poashtu në valët 102.2fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing