Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ON THIS DAY - MARTY CINTRON III - NO MERCY (VIDEO)

Sport  |  24.09.2019 Ora 11:43   
Sot feston ditëlindjen e 48-të këngëtari dhe aktori amerikan nga grupi No Mercy, Marty Cintron III.

Me bendin, Cintron suksesin më të madhë e arriti në vitin 1995 me këngën “Missing” duke u njohur ndërkombëtarisht. Dy vite më vonë, ata kryesuan edhe toplistat britanike me këngën “Where Do You Go”duke shitur miliona kopje, shkruan RadioPlus.

Gjatë karrierës së tyre, Cintron me grupin kane lansuar gjithsej katër albume.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing