Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era Istrefi vazhdon me projekte të reja

Muzikë  |  26.09.2019 Ora 11:50   
Këngëtarja shqiptare, Era Istrefi është rikthyer në studio për projekte të reja.

Projekti i lansuar pak ditë më parë “Let’s get married” me Offset dhe Yelloë Claw është bashkëpunimi më i ri I këngëtares.

Megjithatë, 25-vjeçarja nuk do ndalet me kaq, pasi ka nisur punën për këngën e re, derisa ka ndarë disa fotografi në rrjetet sociale nga një studio muzikore në Francë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing