Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin martohen sot

Muzikë  |  30.09.2019 Ora 9:48   
Sot më datë 30 shtator dyshja e famshme Justin Bieber dhe Hailey Baldwin do ti thonë PO njëri tjetrit edhe në praninë e miqve dhe familjarëve.

Justin dhe Hailey u martuan vitin e kaluar zyrtarisht, por në një fshehtësi të plotë dhe pa festë, ndërsa tani ata kanë zgjedhur pikërisht Karolinën Jugore dhe hotelin me pesë yje Montage Palmetto Bluff për të festuar martesën bashkë me miqt e tyre.

Mbrëmë cifti I famshëm kanë bërë një koktel për të gjithë të pranishmit ndërsa ata kanë bërë edhe provat e fundit për dasmën. Të pranishëm janë parë edhe nëna e Justin Pattie Mailette dhe  si dhe prindërit e Hailey-t, Stephen dhe Kennya Baldwin.

Thuhet se dekoret janë bërë nga kompania Reverly Event Designers të cilët bëjnë edhe dekoret në mbrëmje të mëdha si Oscar dhe Grammy. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing