Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

System Of A Down publikojnë datat për turin europian 2020

Muzikë  |  01.10.2019 Ora 11:52   
Pasi që zyrtari disa data, System Of A Down kanë publikuar listën e turit europian për vitin 2020.

Dje bendi publikuan datat dhe vendet si Holanda, Gjermania dhe Republika Ceke, ku biletat do të dalin në shitje më 4 tetor të këtij viti, shkruan RadioPlus.

Janë bërë plot 14 vite që System Of A Doën nuk kanë publikuar këngë të re. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing