Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Reperi Travis Scott dhe Kylie Jenner janë ndarë përfundimisht

Muzikë  |  02.10.2019 Ora 10:14   
Reperi Travis Scott dhe miliarderja Kylie Jenner janë ndarë pas dy vitesh së bashku. Thuhet se dyshja ka disa javë që lidhjen e tyre e kanë mbajtë në një gjendje jo të qëndrueshme, por që sipas TMZ ata kanë vendosë që kësaj ti jepin fund përfundimisht.

Kylie pronare e gjigantit Kylie Cosmetics 22 vjece, dhe reperi Travis 28 vjec, janë njohur gjatë Coachella në vitin 2017, aty ata filluan lidhjen dhe vetëm pak javë më vonë Kylie u raportua se është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Hera e fundit kur Kylie dhe Travis janë parë bashkë është gjatë premierës së dokumentarit “Travis Scott: Look Mom I Can Fly” nga Netflix, ku pasqyrohet jeta personale dhe profesionale e reperit.

Sipas lajmeve të fundit ata do të bashkë-rrisin vajzën e tyre Stormi, ndërsa nuk do të jetojnë bashkë./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing