Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nick Jonas do të jetë pjesë e jurisë në The Voice of America

Muzikë  |  08.10.2019 Ora 11:27   
Këngëtari amerikan Nick Jonas do të jetë pjesë e jurisë në The Voice vitin e ardhshëm.

Pop ylli do të zëvëndësoj këngëtaren e deritanishme Gëen Stefani, për tu bashkuar me Blake Shelton, John Legend dhe Kelly Clarkson, shkruan RadioPlus.

Nick e bëri të ditur në emisionin e Ellen Degeneres duke u ndjerë i lumtur për këtë arritje.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing