Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Eugent Bushpepa nis xhirimet për klipin prezantues në Eurovizion (Foto)

Muzikë  |  21.02.2018 Ora 17:18   
Eugent Bushpepa me këngën “Mall” është këngëtari që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion, i cili do të mbahet në maj të këtij viti.
Këngëtari shqiptar, aktualisht ka udhëtuar drejt Portugalisë, ku në qytetin Aveiro po xhiron dhe klipin prezantues për Eurosong.

Faqja zyrtare e Eurovizionit ka publikuar pamjet e para nga xhirimi i klipit prezantues për këngëtarin Eugent Bushpepa, madje kanë shkruar se Eugeniti do të përjetojë gjithë aktivitetin e përditshëm të banorëve.

Ai do të vizitojë banesat e peshkatarëve, depot e peshkut, minierat e kripës dhe ndërtesat unike të qytetit. /radioplus


Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing