Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Paul McCartney do t'i publikojë dy këngë të padëgjuara më parë

Muzikë  |  10.10.2019 Ora 12:02   
Paul McCartney e ka paralajmëruar publikimin e dy këngëve që nuk janë dëgjuar kurrë më parë.

Këngët, të titulluara "Home Tonight" dhe "In a Hurry", do të jenë në dispozicion për shkarkim digjital më 22 nëntor, ndërsa do të pasojë një disk me edicion të kufizuar 7" double A-side në Record Store Day më 29 nëntor, shkruan RadioPlus.

Të dy këngët u regjistruan gjatë seancave për Egypt Station, hit albumi i McCartney, i publikuar në vitin 2018.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing