Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicole Kidman, Margot Robbie dhe Charlize Theron të mrekullueshme në shfaqjen speciale të “Bombshell”

Film  |  14.10.2019 Ora 11:51   
Tre nga emrat më të mëdhenj të botës së filmit në Hollywood sa I përket botës së femrave, Nicole Kidman, Margot Robbie dhe Charlize Theron ishin të pranishme në Pacific Design Center në Hollywood, Kalifornia, për një shfaqje speciale të filmit të tyre të përbashkët me titull “Bombshell”.

Filmi I cili flet  për historinë shkarkimit të Roger Ailes nga Fox News pas akuzave për ngacmim seksual në vitin 2016. “Bombshell” ka për regjisorë Jy Roach, I cili gjithashtu me herët ka bërë regjinë e disa filmave për HBO, kryesisht filma  me skandale politike.

Filmi datë lansimi ka 20 dhjetorin./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing