Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Edhe pse i fshiu të gjitha postimet, Dua Lipa vazhdon të ketë rritje të ndjekësve në rrjetet sociale

Muzikë  |  17.10.2019 Ora 11:17   
Artistja shqiptare me renome botërore, Dua Lipa, i befasoi të gjithë me zhvillimet e fundit që bëri në rrjetin social Instagram.

Ajo i fshiu të gjitha fotografitë dhe videot e publikuara ndër vite, duke e lënë komplet të zbrazët llogarinë e saj. Mirëpo kjo nuk po e pengon atë që të rrisë numrin e ndjekësve të saj, pasi vetëm në këtë rrjet social, ajo numëron tashmë mbi 35 milionë sosh, shkruan RadioPlus.

Mendohet se fshirja e të gjitha postimeve të saj, ka të bëjë me albumin e ri që ajo do të nxjerrë së shpejti në treg, të cilën ajo e ka cilësuar si një “epokë të re” në karrierën e saj.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing