Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora shkëlqen në BritAwards 2018

Muzikë  |  22.02.2018 Ora 9:43   
Rita Ora ka mahnitur në festivalin kryesor të muzikës në Britani të Madhe.

Këngëtarja shqiptare mbrëmjen e ka filluar  me këngën “Your Song” dhe më pas solli hitin “Anywhere”.

Gjithashtu ajo e ka kënduar së bashku me këngëtarin tjetër Liam Payne këngën “For You”. Kjo e fundit është kolonë zanore e filmit të mirënjohur “Fifty Shades Freed”.

Perfomanca e saj erdhi shumë bukur e ndërthurur në skenë, e cila është vlerësuar edhe si performanca më e pritur për këtë edicion.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing