Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Emilia Clarke e mrekullueshme në Berlin

Film  |  23.10.2019 Ora 10:32   
Aktorjen yll te serisë së famshme Game Of Thrones, Emilia Clarke shumë shpejt do të mund ta shohim në rolin e saj më të ri si Kate, në filmin me titull “Last Christmas”.

Aktorja Clarke ishte në Berlin për një “photo call” për filmin e saj më të ri, ndërsa ajo dukej e mrekullueshme edhe nga ana shëndetësore.

Emilia ka thënë në një intervistë  se vuajtja e saj nga dy aneurizma e ka ofruar atë më shumë me rolin e Kate, për filmin e  fundit, ku Kate në rolin kryesorë shërohet nga një sëmundje e cila I kërcënon jetën. 

Emilia aty fillon të punojë si Elf në një dyqan Santa dhe bie në dashuri me Tom, rol I luajtur nga Henry Golding. Filmi “Last Christmas” do të godasë kinematë me datën 7 nëntor. /radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing