Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dukagjin Lipa përkrah Rita Orën në Brit Awards 2018

Muzikë  |  22.02.2018 Ora 10:16   
Mbrëmë është mbajtur edicioni i 38-të i Brit Awards 2018.

Dy vajzat kosovare Rita Ora dhe Dua Lipa, ishin pjesë e kësaj mbrëmje, ku ato kënduan hitet e tyre duke mos harruar dy çmimet e fituara nga Lipa nga pesë nominime sa ishte e përfshirë.

E aty për ta përkrahur Duan ishin babai dhe nëna e saj, Dukagjin dhe Anesa Lipa. Por, në këtë mbrëmje, nuk ka mbetur pa u përkrahur edhe Rita Ora ku përmes rrjetit social Instagram, Dukagjin Lipa e pati në fokus Ritën, duke u ndjerë krenar për edhe për të.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing