Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pink do të nderohet me një çmim special në "People's Choice Awards 2019"

Muzikë  |  30.10.2019 Ora 11:06   
Pink do të nderohet në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “People’s Choice Awards”.

Këngëtarja amerikane do të shpërblehet me çmimin “The People’s Champion” për vitin 2019. Ky çmim jepet për të arriturat dhe sukseset e artistëve gjatë karrierës së tyre, shkruan RadioPlus.

Ceremonia e ndarjes së çmimeve do të zë vend në Santa Monica, më 10 nëntor.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing