Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Taylor Swift do të nderohet me çmim special në American Music Award 2019

Muzikë  |  31.10.2019 Ora 12:09   
Këngëtarja amerikane Taylor Swift do të nderohet me çmim special ne ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Award.

29 vjeçares do ti jepet çmimi për “Artisten e dekades”, çmim ky që jepet për të arriturat dhe hitet e këngëtarës ndër vite, shkruan RadioPlus.

American Music Awards do të mbahet më 24 nëntor të këtij viti.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing