Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shumë shpejt fillojnë xhirimet për “Ant Man 3”

Film  |  04.11.2019 Ora 14:00   
Aktori Michael Douglas I cili luan Hank Pym në Marvel Cinematic Universe “Ant-Man” ka bërë të ditur saktë se kur do të fillojnë xhirimet për pjesën e tretë të këtij filmi.

Në një intervistë për Collider, Douglas ka bërë të ditur se franchiza Ant Man do të jetë gati për xhirime në janarin e vitit 2021. Ndërsa premiera e filmi do të bëhet nga fundi I vitit 2022.

Meqë Michael Douglas do të rikthehet në rolin e tij, po ashtu flitet se edhe Paul Rudd dhe Evangeline Lilly do të jenë aty, në anën tjetër konfirmohet se gjithashtu pjesë e fimit të tretë “Ant Man”, është edhe regjisori Peyton Reed. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing