Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Selena Gomez sërish me rekord në histori të muzikës

Muzikë  |  05.11.2019 Ora 11:02   
Këngëtarja amerikane Selena Gomez është futur sërish në historinë e muzikës.

Në vetëm pak ditë kur lansoi këngën “Lose You to Love Me”, Selena  është bërë  artistja e parë në historinë e muzikës që mban njëkohësisht vendin e parë në tabelat e Billboard Hot 100 dhe Rolling Stone 100, shkruan RadioPlus.

Kënga “Lose You To Love Me” ka marrë mbi 112 milionë klikime në YouTube vetëm në 17 ditë nga publikimi i këngës.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing