Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Brit Awards 2020 vjen me ndryshime të reja

Muzikë  |  05.11.2019 Ora 11:04   
Ceremonia e ndarjes së çmimeve Brit Awards, kanë zyrtarizuar detaje të reja për vitin e ardhshëm, duke sjellë edhe ndryshime.

Edicioni i 40-të i Brit Awards do të zë vend më 18 shkurt, me çmimet e ndara që do të reduktohen vetëm në nëntë sosh, shkruan RadioPlus.

“Critics Choice Award” dhe “Rising Star Award” do të jenë çmime të reja.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing