Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Billie Eillish ka paralajmëruar dy këngë të reja

Muzikë  |  05.11.2019 Ora 11:07   
Këngëtarja amerikane Billie Eillish ka paralamëruar se do të lansoj dy këngë të reja dhe videoklipin e këngës “Xanny” shumë shpejtë.

Ylli i popit këtë gjë e ka bërë të ditur në rrjetin social Instagram, duke shkruar se bëni durim sepse risitë do të vijnë shumë shpejt, shkruan RadioPlus.

Ditët që lamë pas, Eillish u shpërblye me dy çmime në MTV EMA 2019.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing