Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Yje të muzikës e filmit festojnë Bonfire Night ndër ta edhe Dua Lipa e Anwar Hadid

Muzikë  |  06.11.2019 Ora 10:07   
Yje të mëdhenjë të botës së shoëbizit kanë festuar mbrëmjen e djeshme Bondfire Night, si David Beckham, Anwar Hadid, Dua Lipa, Katie Price, Tamara Ecclestone dhe Stacy Solomon.

Kështu Dua Lipa e kishe organizuar këtë festë në shtëpinë e saj në Londër, ku kishte shumë të pranishëm, ndërsa në Instagramin e saj ajo ka shfaqur momente nga ndezja e fishekzjarreve, ku I pranishëm gjithashtu ishte edhe I dashuri I saj Anwar Hadid.

Beckham-ët gjithashtu shfaqën në rrjetet sociale atmosferën e kësaj feste e po ashtu edhe vajza e bossit të F1, Tamara, ku I pranishëm ishte edhe babai I saj Bernie Ecclestone 89 vjec, burri I saj Jay Rutland. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing