Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Liam Payne-“ Jam me fat që jam gjallë, fama gati më mbyti”

Muzikë  |  06.11.2019 Ora 11:09   
Liam Payne ka thënë në një intervistë të fundit se ndjehet shumë me fat që ende është gjallë.

Ylli I këngës tashmë 26 vjec ka thënë se I ka provuar anët e errëta të famës, duke thënë se ajo  gati e kishte mbytur. Në një intervistë të sinqertë në Ant Middleton and Liam Payne: Straight Talking e cila do të transmetohet me datën 12 nentor në Sky One, ka treguar se ai  u bë I famshëm më One Direction në moshën 16 vjec, ndërsa ka thënë se fama I ka krijuar një ndjenjë dërmuese duke e bërë të ndjehet I vetëm dhe të ketë mendime të errëta.

“Cdo ditë I thosha vetes, kur do të mbarojë kjo” – ka thënë ndër të tjera Liam, I cili është baba I një fëmije të quajtur Bear nga lidhja e tij me Cheryl Cole. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing