Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Karol G dhe Nicki Minaj lansojnë këngë të re në bashkëpunim (Video)

Muzikë  |  08.11.2019 Ora 11:23   
Pasi që lajmëroi penzionimin nga muzika, reperja amerikane Nicki Minaj ka lansuar projektin e saj më të fundit, kësaj rradhe në bashkëpunim. 

Singli më i ri titullohet “Tusa”, që vjen së bashku me këngëtaren latine, Karol G. Kënga është në gjuhën spanjolle, ku për Nicki Minaj është hera e parë që këndon në këtë gjuhë, shkruan RadioPlus.

Singlin mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.fm.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing