Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vazhdojnë sukseset e Duas, tani në i-Tunes

Muzikë  |  23.02.2018 Ora 8:25   
Pas dy çmimeve të fituara në BritAwards 2018, Dua Lipa vazhdon suksesin e saj me albumin e saj debutues.
Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Dua ka bërë të ditur se është rikthyer në krye të top-listës në i-Tunes.

“Albumi është kthyer në krye në iTunes” - ka shkrua këngëtarja shqiptare.

Ajo ka lënë prapa yje si Stormzy e Ed Sheeran dhe padyshim që kjo e ka gëzuar shumë Duan.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing