Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Camila Cabello ka zyrtarizuar emrin dhe datën për albumin e saj të dytë

Muzikë  |  14.11.2019 Ora 11:16   
Camila Cabello ka konfirmuar detaje të reja për albumin e saj të dytë.

Seti i këngëve do të titullohet “Sophomore” nga këngëtarja e hitit “Havana”, dhe në treg do të lansohet më 6 dhjetor të këtij viti, shkruan RadioPlus.

Në album do të bëjnë pjesë këngët si “Romance”, Senorita” dhe “Shameless”.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing