Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dalin posterat zyrtarë të “James Bond: No Time To Die”, traileri zyrtarë lansohet shumë shpejt (FOTO)

Film  |  04.12.2019 Ora 11:40   

Tani jemi vetëm edhe pak orë larg lansimit zyrtarë të trailerit të plotë të pjesës më të re të filmit James Bond, “No Time To Die”, por që posterat e filmit tashmë janë publikuar, e aktori Rami Malek është ai që ka habitur të gjithë.

Në posterat ku shfaqen të gjithë karakteret në rolet kyqe, shihet aktori Rami Malek si kundërshtari apo I keqi Safin. Pamja e tij me disa plagë në faqe, disa copëza gri në flokët e tij dhe eleganca në foto, ishin në fakt të papara dhe të papritura më parë.

Bossi I Bond, Barbara Broccoli ka treguar se Safin është një super kundërshtar, ai arrin të futet edhe në lëkurën e Bond, ai është një pjesë e sinqertë e këtij projketi” – ka thënë  ajo. Trailer I plotë I filmit do të publikohet sot gjatë ditës, ndërsa “James Bond: No Time To Die” do të lansohet në kinematë e Britanisë së Madhe me datën 2 prill 2020. /radioplus/


 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing