Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Stephen Graham me rol në filmin “Venom 2”

Film  |  06.12.2019 Ora 11:52   
Lajmet e reja lidhur me pjesën e dytë të filmit “Venom” vijnë se aktori Stephen Graham do të ketë një rol në këtë film, rol ky I cili mbetet edhe më tutje mister.  

Andy Serkis sërish do të ulet në karrigen e regjisorit, ndërsa Tom Hardy do të rikthehet si gazetari Investigativ Eddie Brook,I cili infektohet më një simbiotë të huaj (aliene), duke shkaktuar kaose të shumta, por që edhe arrinë të ndalojë një kërcënim të madh dhe të keq për vendin.  

Gjithashtu në rolin e saj kthehet edhe aktorja Michelle Williams , ndërsa aktore e re në këtë film është poashtu Naomie Harris, në anën tjetër Woody Harrleson qëdo të luajë Carnage.   

Skenari është shkruar nga Kelly Marcel për filmin “Venom 2” I cili tashmë është duke u xhiruar dhe do të lansohet në tetorin e vitit 2020./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing