Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Joshua Jackson dhe Jodie Turner-Smith shihen për herë të parë në publik pas martesës

Film  |  23.12.2019 Ora 10:55   
Joshua Jackson habiti të gjithë kur u mësua se ai dhe e dashura e tij modelja dhe aktorja Jodie Turner Smith janë martuar. Dyshja janë parë në Los Angeles të dielën me unazat e tyre të martesës dhe Jodie me barkun e madh që tregon për shtatëzaninë e saj.

Se aktori kanadez Joshua është në lidhje me Jodie-n u tha qysh nga fundi I vitit 2018, ndërsa vetëm pak javë më vonë ata u panë të kapur për dore në Los Angeles.

Joshua Jackson ishte dashura e parë e aktores Katie Homes, kështu pati thënë vetë ajo në një intervistë, ndërsa patën një lidhje teksa ishte në show-n Dawson’s Creek në fundin e viteve të 90-ta.

Joshua më së shumti njihet për lidhjen e tij prej 10 vitesh me aktoren gjermano-amerikane Diane Kruger, nga viti 2006-2016./radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing